Spolek BESKYDHOST (dále spolek) je dobrovolný svazek fyzických a právnických osob podnikajících v hostinské živnosti a příbuzných oborech v oblasti cestovního ruchu.

Místem působnosti jsou obce Čeladná, Malenovice a Ostravice, hlavním projektem pak projekt Po medvědích tlapkách pod nejvyššími vrcholy Beskyd.

Předseda spolku: Vít Březina

IČO: 26646803

Adresa: Ostravice 956, 73914

E-mail: predseda@beskydhost.cz

Korespondenční adresa: Spolek BESKYDHOST, Hotel Sepetná, Ostravice 0956, 73914

odkazy na Stanovy spolku a seznam členů spolku

„Organizace Spolek Beskydhost je příjemcem grantu z programu Google Ad Grants. Program Google Ad Grants podporuje registrované neziskové organizace, které sdílejí filozofii společnosti Google pomáhat světu prostřednictvím veřejných služeb v odvětvích, jako je například věda a technika, vzdělávání, zdravotnictví, životní prostředí, umění či pomoc dětem a mládeži. Jedná se o jedinečný nepeněžní reklamní program, pomocí kterého získávají charitativní organizace po celém světě zdarma přístup k inzerci AdWords.“

Lokální destinační management Lysá hora.
Certifikační komise Kategorizace organizací destinačního managementu dne 13.9.2021 rozhodla o udělení certifikace jako Lokální organizace destinačního managementu DMO pro Spolek BESKYDHOST. Certifikát je platný jeden rok, tedy do 12. 9. 2022.

Certifikát LDM Lysá hora - Spolek BESKYDHOST.pdf